Problemy z nadmiarem potasu a zaburzenia snu

Dobry wieczór, mam 27 lat i mam problemy z snem, bez względu o której się położe czy o 23 czy o 1 w nocy wstaje albo po 4 abo po 5. Bardzo rzadko, na prawde sporadycznie wstane po 6 czy 7, może w ciągu pół roku zdarzyo mi się to tylko z kilka razy. Problem z snem mam już właśnie dość długo z pół roku. Nie wiem jak temu zaradzić i co może być powodowe, czy może to mieć związek z moją wagą, waże 45-46 kg a mam wzrostu 157. Miałam też problemy z nadmiarem potasu.

Dzień dobry!
Zaburzenia snu mogą mieć różne podłoże. Najpierw należy wykluczyć przyczynę somatyczną, warto więc udać się do lekarza pierwszego kontaktu i opowiedzieć o dolegliwościach. Kolejną ważną kwestią mogą być czynniki psychologiczne, w tym kierunku zaczynamy diagnozować już po wykluczeniu, że niewielka ilość snu wynika z przyczyn biologicznych.
Z wyrazami szacunku
Barbara Owczarska

Po wykonaniu podstawowych badan w ramach POZ proponuję udać się do Poradni Zaburzeń Snu. Tam może Pani liczyć na diagnostykę i leczenie dobrane do przyczyny zaburzeń snu.