Zapytaj lekarza

7 3 6 , 3 0 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Problemy z nawracającymi problemami grzybiczymi

Dzień dobry, Od jakiegoś czasu mam problemy z nawracającymi problemami grzybiczymi. Stosuję lek Orungal.Kilka dni temu zażyłam EllaOne wczoraj dostałam dziwne dość duże bolące krosty(guzki) na wargach sromowych większych i w okolicy odbytu.Wizytę u swojego lekarza mam za dwa tygodnie.Czy jest to jakaś reakcja w zwiazku z połączeniem tych dwóch leków ? Czy trądzik odwrócony albo czyraki mogą być skutkiem ubocznym antykoncepcji awaryjnej ?
KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu

Dlaczego nie należy zwlekać z leczeniem trądziku?

Trądzik objawia się nieestetycznymi krostami, które pojawiają się najczęściej na twarzy. Niektórzy nie zwracają jednak na to uwagi i bagatelizują problem. Obejrzyj film i dowiedz się, dlaczego nie należy zwlekać z leczeniem trądziku.

Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Proszę koniecznie udac sie do lekarza ginekologa, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy