Problemy z nawracającymi problemami grzybiczymi

Dzień dobry, Od jakiegoś czasu mam problemy z nawracającymi problemami grzybiczymi. Stosuję lek Orungal.Kilka dni temu zażyłam EllaOne wczoraj dostałam dziwne dość duże bolące krosty(guzki) na wargach sromowych większych i w okolicy odbytu.Wizytę u swojego lekarza mam za dwa tygodnie.Czy jest to jakaś reakcja w zwiazku z połączeniem tych dwóch leków ? Czy trądzik odwrócony albo czyraki mogą być skutkiem ubocznym antykoncepcji awaryjnej ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac sie do lekarza ginekologa, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.