Problemy z oddychaniem

dzien dobry moja choroba trwa juz około 6 miesiecy mam 27 lat i nigdy nie chorowałem mam problemy z oddychaniem tzn przydusza mnie jak w astmie najgorzej z rana jak wstajem robiłem rtg płuc wszystko ok pózniej spirometrie która wyszła tez prawidłowo mój lekarz nie wie co to jest biore leki przeciwzapalne i sterydy które nie wiele daja mam tez objawy nie pasujace do astmy ból pleców pod łopatkami swedzenie pleców w tych miejscach wiem ze to niewiele ale prosił bym o jakas rade z góry dziekuje

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, może to być związane z nieswoistą reakcja alergiczną czy też może wiązać się z nerwicą bądź innymi problemami emocjonalnymi. Zalecam wizytę u lekarza alergologą. Pozdrawiam