Problemy z oddychaniem a depresja i przedawkowanie dopalaczy

Witam czy problemy z oddychaniem mogą bycpowodowane depresją po przedawkowaniu dopalaczy ? ( w trakcie przedawkowania miałam problem z ustatkowaniem oddechu ) i od tej pory zaczeły sie moje problemy z oddechem. Czy powinnam po 4 miesiącach od przedawkowania(tylko raz to się zdażyło) udac sie do psychologa?

Zdecydowanie tak. Nie tylko postawi diagnozę, ale od razu będzie mógł zaproponować konkretne leczenie. Moment pierwszego pojawienia się objawów jest ważny, jednak diagnostyczne est to, że nie był to jednorazowy epizod, ale, że objawy utrzymują się.