Zapytaj lekarza

7 4 2 , 8 2 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Przedawkowanie dopalaczy a problemy z oddychaniem

Witam mam 20 lat i 4 miesiace temu przedawkowalam dopalacze czy mogło to doprowadzić do tego że mam problemy z oddychaniem podczas przedawkowania miałam problemy z ustatkowaniem oddechu i praktycznie od tego momentu mam problemy
KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu

Badanie Ph moczu

Proszę skorzystać z porady lekarza, który jeśli wykluczy zaburzenia somatyczne skieruje Panią do lekarza psychiatry i/lub psychologa.
Zaburzenia psychiczne często maja swój początek w związku z zażywaniem substancji psychoaktywnych jak np narkotyki czy dopalacze.

Psycholog i psychoterapeuta. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego.
0

Każda dawka tzw. dopalaczy jest przedawkowaniem, bo nie ma ustalonej dawki "nieprzedawkowanej", gdyż preparaty nie są przeznaczone do konsumpcji, w każdym razie nie do legalnego używania.
Nie wiadomo, co konkretnie Pani używała, dostępnymi metodami nie sposób tego już dziś stwierdzić, jedynie kryminalistycznymi badaniami. A na takie prawdopodobnie Panią nie stać.
Aktualnie bardziej istotnym pytaniem jest zapytanie o przyczynę tak ryzykownych zachowań.
Proszę Panią o zgłoszenie się do lekarza na badania oraz do psychologa w celu pomocy w radzeniu sobie ze stresem życia...
Pozdrawiam i życzę autorefleksji. JW

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy