Problemy z oddychaniem i kaszel po przeziebięniu

Zaczęłam chorować ok4 tyg temu na początek przeziębienie i katar aż zaczął mnie męczyć uporczywy suchy kaszel i przy tym łzy i problem z wzięciem oddechu. Tydzień po tygodniu odwiedziłam 2 lekarzy ponieważ kaszel nie przechodził a do tego doszedł dól pod łopatką żaden lekarz nic nie słyszał w płucach 3 dni temu pojechałam do szpitala nie mogłam połykać śliny dostałam antybiotyk. Ból pod łopatką występuje nawet przy głębokim wdechu oraz wyczułam guzka po lewe str szyi. Co mam robić?

Aleksander Ropielewski

Kontynuować terapię antybiotykiem i obserwować stan organizmu. Jeżeli objawy nie zaczną ustępować prosze skontaktować sięponownie z lekarzem celem weryfikacji rozpoznania i modyfikacji leczenia.