Problemy z odżywianiem i przewlekłe zmęczenie

Mam 20 lat, jestem studentką, wzrost - 173, waga - 54. Od października mam problemy z jedzeniem, potrafię jeść jeden posiłek dziennie,czuje ciągłe zmęczenie. Często mam odruchy wymiotne przy np porannym szczotkowaniu zębów czy przy bardziej aromatycznym jedzeniu, garściami wypadają mi włosy. Robiąc badania krwi oraz moczu wszystko jest w normie, więc chciałabym zapytać czy są jakieś naturalne sposoby na ograniczenie tych dolegliwości, w moim mniemaniu związanych ze stresem? Dziękuję za odpowiedź

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, jeśli dolegliwości są związane ze stresem warto skonsultować się z psychologiem, który będzie w stanie Pani pomóc. Pozdrawiam.