Uczucie ciężkości po jedzeniu, zgaga i tępy ból w okolicy żołądka

Nie wiwm, czy moje dolegliwości, to nadkwasota, czy niedokwasota? Od kilku tyg.mam po jedzeniu uczucie ciężkości, zgagę i tępy ból, kłucie, na wys.żołądka po lewej stronie, czasem też odruchy wymiotne. Rano po obudzeniu czuję obolałe całe jelita. Gdy jestem głodna, to żołądek skręca mi się z bólu. Mam zaparcia, od jakiegoś czasu bardzo wypadają mi włosy i od kilku miesięcy przytyłam kilka kg. Najbardziej niepokoi mnie to ciągłe kłucie w lewym podżebrzu.

Lek. Bianka Małczuk

Witam. W celu ustalenia przyczyny Pani dolegliwości konieczna jest konsultacja z lekarzem rodzinnym, który po dokładnym zebraniu wywiadu i badaniu zaleci właściwe postępowanie.