Problemy z osiągnięciem prawidłowej erekcji a zawał serca

Witam, mam 56 lat, od jakiegoś czasu mam problemy z osiągnięciem prawidłowej erekcji, bez długiej dosyć gry wstępnej nie dam rady odbyć stosunku. Kocham swoją partnerkę, podnieca mnie bardzo, jest atrakcyjną kobietą ma 55 lat czego nie widać i mężczyźni oglądają się za nią a ja uwielbiam jej kształty, uwielbiam z nią przebywać. Partnerka dużo mi w tym pomaga tzn. zachęca mnie i nie pozwala się zamartwiać. Jestem po zawale już 5 lat i nie wiem co mógłbym zastosować na swój problem.
56 LAT ponad rok temu

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam,
Na Pana problemy mogą mieć przede wszystkim wpływ leki stosowane profilaktycznie po zawale serca. Proszę zwrócić się z problemem do lekarza prowadzącego i zapytać o ewentualną zmianę (samodzielne odstawienie leków może być niebezpieczne dla zdrowia).
W dalszej kolejności problem może zostać rozwiązany przy pomocy urologa.