Zapytaj lekarza

7 4 0 , 5 7 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Problemy z osiągnięciem prawidłowej erekcji a zawał serca

Witam, mam 56 lat, od jakiegoś czasu mam problemy z osiągnięciem prawidłowej erekcji, bez długiej dosyć gry wstępnej nie dam rady odbyć stosunku. Kocham swoją partnerkę, podnieca mnie bardzo, jest atrakcyjną kobietą ma 55 lat czego nie widać i mężczyźni oglądają się za nią a ja uwielbiam jej kształty, uwielbiam z nią przebywać. Partnerka dużo mi w tym pomaga tzn. zachęca mnie i nie pozwala się zamartwiać. Jestem po zawale już 5 lat i nie wiem co mógłbym zastosować na swój problem.
56 LAT ponad rok temu

Seks z eks

Lek. Rafał Gryszkiewicz
84 poziom zaufania

Witam,
Na Pana problemy mogą mieć przede wszystkim wpływ leki stosowane profilaktycznie po zawale serca. Proszę zwrócić się z problemem do lekarza prowadzącego i zapytać o ewentualną zmianę (samodzielne odstawienie leków może być niebezpieczne dla zdrowia).
W dalszej kolejności problem może zostać rozwiązany przy pomocy urologa.

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, wśród jego zainteresowań znajduje się kardiochirurgia, chirurgia ogólna, medycyna tropikalna. Obecnie odbywa rezydenturę z chirurgii ogólnej w Klinice Chirurgii Szpitala Uniwersyteckiego Collegium Medicum UJ w Krakowie.
0

Te same czynniki powodujące zawały powodują zaburzenia wzwodu.
Wskazana wizyta u lekarza seksuologa.
Prób leczenia na własną rękę odradzam gorąco!

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy