Problemy łóżkowe w długotrwałym związku

Witam serdecznie, jestem za swoim chłopakiem od prawie dwóch lat. Od jakiegoś czasu pojawiły sie problemy w sypialni, tzn. on nie chce się ze mną kochać. Jestem atrakcyjną kobietą, nie mam problemu z powodzeniem u mężczyzn. Jednak dla niego stałam się ,,aseksualna". Twierdzi, że mu się podobam, że kocha, dobrze mu w moim towarzystwie. Mieszkamy razem od początku znajomości. Twierdzi także, że nie może mi wybaczyć kontaktu z moim eks na początku Naszej znajomości. Podniecają go przebieranki itd

Witam, jeżeli partner kocha i jest mu dobrze z Panią sugerowałabym dać mu trochę czasu na to, by ponownie "zapragnął". Warto oczywiście dbać jednocześnie o swój seksapil, być trochę prowokującą, tajemniczą i nieodgadnioną do końca.Jeżeli partner będzie miał świadomość jak bardzo atrakcyjna jest jego partnerka tak w ogóle i dla niego, zapewne po jakimś czasie zapomni o swoim urazie.Pozdrawiam