Natrętne myśli powodujące problemy z erekcją podczas stosunku

Dzień dobry nazywam się Patryk mam 18 lat mój problem polega na tym że od jakiegoś czasu gdy kocham się z moją dziewczyną mam w czasie stosunku głupie myśli i zaczyna mięknąc mi penis,przez co się kłócimy i ona mówi mi że Ona mnie nie podnieca i namiętność wygasła,ja wiem że to nie prawda bo mam bardzo atrakcyjną kobietę i wiem że bardzo ją kocham i nigdy nie myślałem o innej,boję się że ją stracę i jest coraz gorzej,mówiłem jej o tym wszystkim lecz ona mi nie wierzy nie wiem co mam zrobić ?

Dzień dobry.

Nie napisał Pan, jakie "głupie myśli" miewa Pan podczas stosunków z partnerką, co mogłoby ułatwić postawienie wiążącej hipotezy.
Z pewnością uczciwa rozmowa z partnerką jest już połową sukcesu, jak widać jednak, nie zawsze jest gwarancją osiągnięcia satysfakcji. Proponowałbym konsultację seksuologiczną - jeżeli partnerka się zgodzi - najlepiej we dwójkę.
Pozdrawiam.