Problemy z pamięcią i oddychaniem u byłego narkomana

Brałem bardzo duże ilości narkotyków lotnych i od kilku lat bardzo źle się czuję. Mam problemy z pamięcią, bóle głowy,straszną niewydolność w oddychaniu.Co mam z tym zrobić i do jakiego lekarza się udać? Są dni że nie mam siły się ruszać. A może jest jakaś klinika, która zajmuje się byłymi narkomanami i pomaga dojść do zdrowia? Jeżeli jest jakiś specjalista co się na tym zna to bardzo proszę o wyczerpującą poradę.

Wita. Potrzebuje Pan się zgłosić najpierw do internisty i powinien Pana pokierować. Również ważny jest kontakt z psychiatrą, a na końcu po badaniach może psychoterapia.
Magdalena Brabec

Dzień dobry.

Wiedzę na temat opisanego przez Pana problemu powinny posiadać ośrodki leczenia uzależnień. W Warszawie jest ich sporo.

Pozdrawiam.