Problemy z pamięcią i wysławianiem się u 20-latki

Witam chciałabym się dowiedzieć dlaczego mam problem z wysławianiem, przyznam się że lubię sobie czasami wypić alkohol również na imprezie nawdychałam się marihuany i czułam jakbym była pod wpływem tego narkotyku.Czasami mam stan w którym zapominam jaką daną czynność mam zrobić co jest moim problemem?

Szanowna Pani,
Bardzo trudno jednoznacznie określić charakter zaburzenia które u Pani występuje. Najlepiej będzie jeśli uda się Pani do lekarza psychiatry bądź psychologa klinicznego. Wspólnie ze specjalistą powinna Pani omówić swoje dolegliwości. Wtedy możliwe będzie postawienie dokładnej diagnozy oraz podjecie odpowiednich kroków by Pani pomóc. Pozdrawiam,
Monika Wysota

Witaj:) Piszesz, że lubisz czasem pić alkohol, palisz też marihuanę. Łączysz stosowanie używek z kłopotami z wysławianiem się ( pamięcią?, koncentracją? )Myślę, że możesz mieć rację. Proponuję podejść do najbliższej placówki leczenia uzależnień, żeby przyjrzeć się temu z terapeutą uzależnień. Może się okazać, że ograniczenie lub zaprzestanie stosowania używek wyleczy z kłopotów:) Pozdrawiam serdecznie i życzę szybkiego powrotu do "normalności"