Problemy z pamięcią i wysławianiem się po wdychaniu dymu z marihuany

Witam otóż przy znajomych nawdychałam się dymu z marihuany przez co teraz zapominam o najdrobniejszych rzeczach gdy pomyśle o tym co mam zrobić w danej chwili natychmiast o tym zapominam czy to normalne ? czasami nie umiem się odpowiednio wysłowić o co chodzi ?

Trudno powiedzieć, stan może wynikać z zatrucia innymi substancjami zawartymi w ,,towarze,, lub mieć zupełnie inne niezwiązane ze zdarzeń podstawy. Proponuję konsultację z neurologiem.