Problemy z wagą przy niedoczynności tarczycy u 30-latki

Witam :) Mam pewien problem. Od lat zmagam się z niedoczynnością tarczycy, przez co mam problemy z wagą. W ciąży doszło mi nadciśnienie, a w rezultacie gestoza, przez co waga znacznie mi wzrosła. Wiele razy zabieram się do różnych diet, choć często nie wiem w jakich proporcjach, a no mogę sobie pozwolić dziennie. Wiele razy wybierałam się do dietetyka, jednak po zapoznaniu się z opiniami, ludzi zmagających się z tarczycą, nie mogłam się zdecydować na odpowiedni wybór. Jest w stanie ktoś mu pomóc

Droga Pani!

Nie ukrywam, że w Pani przypadku chudnięcie nie jest najłatwiejsze, ale możliwe! Należy odpowiednio dopasować jałospis do Pani preferencji i stylu życia. Do tego celu potrzebny jest dokładny wywiad żywieniowy. Niezbędne jest także wdrożenie chociaż minimalnej aktywności fizycznej wspomagającej odchudzanie. Bardzo istotne jest również zapewnienie Pani w codziennej diecie odpowiednich ilości składników mineralnych!
Chętnie podjęłabym się pomocy Pani. Przyjmuję pacjentów głównie w Koninie i Poznaniu oraz świadczę usługi dietetyczne przez Internet. Gdyby była Pani zainteresowana tą formą współpracy, to zapraszam.

Pozdrawiam!

kontakt@dietetycznaodnowa.pl
dietetycznaodnowa.pl

Witam Panią,

przy problemach z tarczycą odchudzanie będzie nieco utrudnione ale wszystko przed Panią. Zachęcam do wizyty u dietetyka ponieważ jedynie specjalista może dobrać odpowiednią dietę.
W tym momencie posiadam zbyt mało informacji na Pani temat, aby ustalić konkretny jadłospis. Skuteczna dieta powinna być dobrana pod względem Pani zapotrzebowania energetycznego. Musiałabym zebrać wywiad żywieniowy i zdrowotny. Jeżeli byłaby Pani zainteresowana zachęcam do kontaktu drogą mailową.
joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk

Witam. Przy chorobach tarczycy metabolizm jest spowolniony .Najlepszym rozwiązaniem byłaby wizyta u dietetyka który dobierze indywidualną dietę.
Pozdrawiam
Monika konieczna