Problemy z zaczerwienieniem nosa

Dzień dobry. Mam 29 lat. Od ponad 10 lat mam problemy z czerwonym nosem. Nawet w upalne dni nos pozostaje czerwony mimo, że nie jest zimny. W chłodniejsze dni nos staje się bardziej czerwony i dużo chłodniejszy od skóry na twarzy. Brak widocznych popękanych naczynek, skór jest po prostu czerwona. Alkoholu nie pije, nie jem ostrych potraw. Jest to dla mnie bardzo poważny problem, czuję się bardzo nieswojo, nie wiem już jak to leczyć, żadne maści nie pomagały. Dziękuję za wskazówki i pozdrawiam.

Piotr Pilarski

Proszę zgłosić się do dermatologa. Być może zabieg pozwoli zredukować ten problem.

Pozdrawiam.