Problemy z żyłami, opuchlizna ciała

Witam. Mój tato ma od dłużeszego czasu problem z żyłami. Od jakiegoś czasu zrobiła mu się rana na nodze na piszczelu. Jest to dość głęboka rana. I skóra wokół rany jest bardzo ciemna. Sięgał po porady dermatologa i stosuje maści przepisane przez lekarza na opatrunkach widać ropę, która wydostaję się z tej rany. Moim zdaniem rana wogóle się nie goji. Przy dłuższym chodzeniu noga w kostce puchnie. Prosiłabym o porady i o pomoc jak radzić sobie z takimi ranami i w jaki sposób da się to wyleczyć.

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udac się dolekarza chirurga ogolnego lub naczyniowego. po badaniu bedzie mozna zalecic odpowiednie dalsze postępowanie.