Problemy ze skórą głowy u 22-latki

Witam Panią, Od wizyty u fryzjera mam problemy z skórą głowy. Później dołączyły objawy na plecach i twarzy. Byłam u 5 lekarzy i usłyszałam czter różne diagnozy: łuszczyca, łojotokowe zapalenie , postać mieszana łuszczyca i ł.zapalenie oraz zapalenie mieszków włosowych. Dopiero po ostatniej diagnozie i zastosowaniu leków nastąpiła poprawa, jednak znów mam nawrót i już sama nie wiem w którą diagnozę wierzyć. Proszę o pomoc

Nie podaje Pani jakiego typu są to zmiany i jakie leki pomogły Pani czasowo dlatego trudno jest cokolwiek pomóc. Moge tylko domniemywać z opisu i umiejscowienia, że mogą to być zmiany wywołane zakażeniem grzybiczym. Jeżeli tak jest to kuracja np. szamponem Nizoral powinna pomóc. Jeśli nie to potrzebna jest jednak dokładna diagnoza.