Problemy ze snem po przeprowadzce i okres co 2 tygodnie

witam, miesiąc temu przeprowadziłam się na drugi koniec Polski. Mam 24 lata, nigdy wczesniej nie mialam problemów ze snem a teraz nie mogę spać- śpie średnio od 2-5 godz. i tak przez mies. Zauważyłam, ze mam też zaburzenia hormonalne- bo okres dostaję co 2 tyg. Nigdy tak nie miałam. Proszę o jakąs poradę, bo jestem wyczerpana.

Jeśli objawy nie miną lub będą się nasilać, warto skonsultować się z lekarzem- pierwszego kontaktu i ginekologiem.