Problemy ze snem i bezdech senny

2 lata temu stwierdzono u mnie bezdech senny ,a teraz mam problemy ze snem kilka razy spadłam z łóżka i się potłukłam. Obecnie zaczynam lunatykować mam 63 tata nigdy czegoś takiego nie doświadczyłam gdzie szukać ratunku , proszę o pomoc.

Warto byłoby zasięgnąć opinii psychologa klinicznego i szerzej porozmawiać o swoim problemie. Zdrowy sen jest podstawą dla naszego dobrego samopoczucia. Proszę o siebie zadbać!

Życzę wszystkiego dobrego!
Magdalena Nagrodzka
PSYCHOLOG KLINICZNY, PSYCHOTERAPEUTA
www.nagrodzkacoaching.pl