Próby chodzenia u półrocznego dziecka

Witam mam takie pytanie moja córeczka skończy w piątek 6.11.2015 pół roku i zaczyna sama stawać na nóżki łapie się łóżeczka i staje chciałabym wiedzieć czy jej nic nie będzie czy se nóżek nie po wykrzywia i co mam zrobić dziękuję.

Absolutnie nie jest to czas na wstawanie a racze wskazuje na wzmożone napięcie mięśni nóżek i pewno grzbietu.Trzeba zachęcać to pełzania i potem do raczkowania bo to najważniejszy okres w rozwoju mózgu. Żadnych chodzików!!!!! Dziecko warto zbadać i zrobić Ew. Usg przezciemiączkowe