Próchnica na zębach u dziecka

Witam Mam problem z moja córka . Juz od dłuższego czasu ma próchnicę na przednich górnych siekaczach mlecznych. Teraz czas juz na zęby stale. Mala się cieszyla że w koncu wyrastają jej stale zabki. Zaniepokoilo mnie to że sprochniale ząbki nie wypadaja aż pewnego dnia córka krzyczy ze wyrósł jej ząbek spojrzalam na dziąsło a tam u góry dziąsła przebił się ząb. Wygląda to tak: https://zapodaj.net/288c213f4548f.jpg.html Pomóżcie jestem dopiero przed wizytą u stomatologa.

Wskazane zdjęcie panoramiczne - wyrzynający się ząb jest ustawiony prawdopodobnie nieprawidłowo, względnie może być zębem nadliczbowym. Ostateczna ocena zależy od RTG i badania bezpośredniego w gabinecie.