Prośba o interpretację badania obrazowego płuc
Witam, prosze bardzo o interpretacje rtg, mialam wykonany rtg pluc i otrzymalam tez przy okazji taki opis: na głowę lewej kości ramiennej rzutuje się wysycony nieostro odgraniczony cień o srednicy 2cm co to moze byc? czy moze to byc nowotwór? Bede bardzo wdzieczna za odpowiedz

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie podanego wyniku napisać jakiego rodzaju jest to zmiana. Zmiana może mieć wiele przyczyn, w tym teoretycznie nowotworowe. Konieczna jest dokładniejsza diagnostyka, w tym przede wszystkim interpretacja w oparciu o dane kliniczne.