Co oznacza ten zapis w moich wynikach RTG płuc?

Zrobiłam prześwietlenie RTG płuc i napisali mi: W górnym polu płuca prawego rzutuje cień okrągły o średnicy 6mm ( na przedni odcinek III żebra) zmiana nie jednoznaczna w płucu. Co to oznacza?
KOBIETA, 35 LAT 8 miesięcy temu

Taki cień może być zmianą zapalną, pozapalną, nowotworową, gruźliczą lub artefaktem. RTG musi ocenić lekarz, który zlecił badanie i zna objawy pacjentki. W razie wątpliwości diagnostykę można poszerzyć o tomografię komputerową.