Prośba o interpretację rezonansu magnetycznego odcinka szyjnego u 26-latki
Prośba o interpretację rezonansu magnetycznego odcinka szyjnego: W skanach strzałkowych cechy bloku kostnego trzonów, stawów m-k i wyrostków kolczystych th2-th3 ze znaczną hipoplazją krążka zmniejszeniem wymiaru przedniotylnego trzonu.

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do neurochirurga. Opisywane zmiany mogą powodować silnie wyrażone dolegliwości bólowe. Prawdopodobnie konieczna jest operacja, choć w pierwszej kolejności należy zastosować rehabilitację.