Prośba o interpretację TK płuc 27-letniej osoby

prosze o interpretacje tk pluc - oskrzela dolnoplatowe zwlaszcza pluca lewego o poszerzonym swietle w stosunku do towarzyszacego naycznia oraz o nie znacznie poszerzonej scianie

MichaĹ Kurek

Szanowny Panie!
Nie napisał Pan nic o powodach zlecenia ww. tomografii. Bez takiej informacji ciężko orzec, czy opis świadczy o toczącej się patologii, czy jest wariantem normy.