Prośba o interpretację TK płuc 27-letniej osoby
prosze o interpretacje tk pluc - oskrzela dolnoplatowe zwlaszcza pluca lewego o poszerzonym swietle w stosunku do towarzyszacego naycznia oraz o nie znacznie poszerzonej scianie

MĘŻCZYZNA, 27 LAT ponad rok temu
MichaĹ Kurek
51 poziom zaufania
Szanowny Panie!
Nie napisał Pan nic o powodach zlecenia ww. tomografii. Bez takiej informacji ciężko orzec, czy opis świadczy o toczącej się patologii, czy jest wariantem normy.