Proste i efektywne ćwiczenia na mięśnie brzucha

Witam.Mam 21 lat,158cm i waze ok.43kg.Wykonywalam dzis kilka łatwych cwiczen.Ile moglam spalic kcal?100 brzuszków, 50 knee pull-ins, 50 przysiadow, 100 skretosklonow(w pozycji stojacej, jedna reka na biodrze,druga luzno opuszczona i skrety ciala),skip c(obijanie pietami o posladki-ok.2 min.),150 pajacow(ok.2.5 min.)Czy warto wykonywac tego typu cwiczenia?A moze sa za prostre i nic nie dają? Jakie cwiczenia moge wykonywac w domu-proste i efektywne?Zalezy mi glownie na umiesnieniu brzucha.Dziekuje

Z całą pewności wykonywane przez Panią ćwiczenia będa miały pozytywny wpływ na mięśnie brzucha. Kluczem do sukcesu często jest nie to ile ćwiczeń się robi, ale czy są wykonywane prawidłowo technicznie. Dlatego w początkowej fazie treningu dobrze jest się skonsultować z trenerem, który nie tylko dobierze najbardziej efektywne ćwiczenia, ale zapeni odpowiednią technikę ćwiczeń. Ponadto trening ma charakter progresywny jeżeli wyjdziemy z własnej strefy komfortu - zatem jeżeli po ćwiczeniach nie jest Pani zmęczona oraz nie czuje Pani zmęczenia mięśni - trening nie będzie powodował znaczących postępów. Stosunkowo prostym sposobem na ćwiczenia w domu, dającym często spektakularne efekty w rzeźbieniu mięśni brzucha jest 6 Weidera.