Proszę mi wytłumaczyć

Mój teść na wypisie ze szpitala ma napisane tak: meta do wątroby rak plaskonablonkowy płuca prawego cs IV ekstrasystolia podano I kurs CHTH CS 1008/PLACEBO 780 mg paclitaxel 320 mg CBDCA 860 mg premedykacja dexamethason clemastin. O co w tym chodzi? Czy ta meta do wątroby to są przerzuty? I co do chemii to mam pytanie, czy teść dostaje lek czy placebo? Błagam o pomoc
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam,

Przykro mi, ale informacja o stanie zdrowia może być przekazywana tylko osobie, której ona dotyczy.
Proszę bezpośrednio zapytać teścia, jakie badania i leczenie miał wykonywane, gdyż zapewne nie jest osobą ubezwłasnowolnioną i musiał wyrazić bezpośrednio zgodę na zaproponowane leczenie.

Pozdrawiam