Proszę o interpretację USG klatki piersiowej

Witam. Mam 23 lata od 2mc schudłam 20kg prócz tego od tego samego czasu zaczęły się wymioty, zawroty głowy, problem z pamięcią i z oddychaniem... Na początku problem z oddychaniem miałam tylko rano a teraz jest przez cały czas.. Odebrałam zdjęcie klatki piersiowej i wyszło nieregularne poszerzenie wnęki i cień śródpiersia górnego i nie wiem jak mam to odebrać. Proszę o pomoc co to może być

Jednostronne poszerzenie wnęki płucnej może mieć wiele przyczyn, m.in. powiększenie węzłów chłonnych, guz nowotworowy, czy poszerzenie dużych naczyń krwionośnych tej okolicy. W tym przypadku konieczne wydaje się być wykonanie tomografii komputerowej, która pozwala z dużo większa precyzją ocenić struktury w obrębie klatki piersiowej, a dzięki temu ocenić przyczynę nieprawidłowego obrazu rtg.