Prowadzenie samochodu podczas stosowania Citabax

Mam nerwicę lękową od 5 dni biorę Citabax 10 na noc czy mogę jeździć samochodem, dodatkowa ma nocne pocenie i bezsenność chociaż w pierwszych trzech dniach było dobrze, pozdrawiam.

Warto zapytać lekarza, który lek przepisał. Będzie potrafił najlepiej odpowiedzieć na to pytanie, także biorąc pod uwagę dawkę leku oraz Pani indywidualne cechy fizyczne.
Zachęcam także do rozpoczęcia psychoterapii, która jest najlepszą formą radzenia sobie z nerwica. Dotyka bowiem jej przyczyn (emocjonalnych), a nie tylko działa na objawy.

Witam,
proszę skontaktować się z lekarzem prowadzącym leczenie, tylko on może udzielić odpowiedzi na ten temat.Wsparcie w radzeniu sobie z objawami oraz z ich przyczynami, mogłaby Pani znaleźć podejmując psychoterapię.

pozdrawiam
A.Aleksandrowicz