Przedawkowanie kofeiny

Witam mam pytanie dziś ok 13 wypiłam kawę rozpuszczalna z dwóch łyżeczek, ok 17 kawę z Expressu i zaraz potem podwójne espresso po czym ok 1-1.5 h później red Bulla. Ok godziny 21 idąc na spacer z psem zaczęły drzec mi nogi zrobiło mi się niedobrze i słabo a do tego zaczęła dretwiec lewa noga. Czy to może mieć związek z kofeina po takim czasie? Czy wypiłam jej dużo?Obawiam się bo 3 tygodnie temu ugryzł mnie prawdopodobnie kleszcz i mogą być początkowe objawy boreliozy czy ma tozwiązek z kofeina?

Taka ilość kofeiny w przedstawionych odstępach czasu raczej nie powinna wywołać opisanych objawów. Radziłabym uważnie się obserwować i skonsultować sprawę z lekarzem, szczególnie jeżeli epizod się powtórzy bez związku ze spożyciem kofeiny.