Przedawkowanie witaminy D3

dzień dobry! Wcześniaj miałam znaczny niedobór wit.D3. Brałam Vitrum forte 4000 j.m. dziennie. Zrobiłam wyniki, wit.D3 wynosi - 67,54. Dowiedziałam się,że jestem w ciąży i mnie zmartwiło to,że brałam 4000j.m dziennie od początku do 21 dnia ciąży.Czy przedawkowałam? Czy dziecko będzie chore?

Lek. Tomasz Budlewski

raczej nie powinno mieć to wpływu. proponuję przyjmowac teraz suplementacjae wg zalecen lekarza ginekologa.