Przedłużenie cyklu miesiączkowego

Witam , Biorę tabletki K*** i 21 września mam wziąść ostatnia tabletkę, a 22 wylatuje do Grecji na tydzień i nie chcę mieć okresu w tym czasie. Czy mogę zacząć normalnie nową serię tabletek, czy mam brać tabletki, które są w części końcowej listka? Jak to wygląda?

ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

W takiej sytuacji należy od razu zacząć nowy blister, nie robiąc przerwy. Tabletki należy przyjmować w kolejności.

serdecznie pozdrawiam!