Przemęczenie, senność, ucisk w klatce piersiowej, kołatanie serca i potliwość
Witam,mam 39lat i nietypowe objawy zdrowotne otóż;ogólne przemęczenie,senność ucisk w klatce piersiowej kołatanie serca uczucie że zaraz zasłabnę, a w nocy oblewam się potem i dostaję napadu drgawek mięśni (całego ciała) napad trwa ok. 15-30 min. lekkie zawroty głowy.Trzy dni temu wróciłem ze szpitala wyniki badań krwi o.k. badania EKG i USG serca o.k. prześwietlenie klatki piersiowej o.k. a objawy nie ustępują.Proszę o pomoc.

MĘŻCZYZNA, 39 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Ciężko mi odpowiedzieć czym może być spowodowane Pana objawy jeśli po hospitalizacji nie jest to jasne. Sugeruję zapoznać się z rozpoznaniem jakie tam wpisano i zastosować się do zaleceń lekarzy. Jeśli lekarze nie znaleźli przyczyny Pana objawów być może są to objawy psychosomatyczne.
Pozdrawiam.