Przemęczenie, senność, ucisk w klatce piersiowej, kołatanie serca i potliwość

Witam,mam 39lat i nietypowe objawy zdrowotne otóż;ogólne przemęczenie,senność ucisk w klatce piersiowej kołatanie serca uczucie że zaraz zasłabnę, a w nocy oblewam się potem i dostaję napadu drgawek mięśni (całego ciała) napad trwa ok. 15-30 min. lekkie zawroty głowy.Trzy dni temu wróciłem ze szpitala wyniki badań krwi o.k. badania EKG i USG serca o.k. prześwietlenie klatki piersiowej o.k. a objawy nie ustępują.Proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest konsultacja neurologa. Proszę udać się do lekarza, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.

Piotr Pilarski

Ciężko mi odpowiedzieć czym może być spowodowane Pana objawy jeśli po hospitalizacji nie jest to jasne. Sugeruję zapoznać się z rozpoznaniem jakie tam wpisano i zastosować się do zaleceń lekarzy. Jeśli lekarze nie znaleźli przyczyny Pana objawów być może są to objawy psychosomatyczne.

Pozdrawiam.