Przepukliny dotrzonowe kręgosłupa a problemy z poruszaniem

Witam, mam problem z kręgosłupem a konkretnie z lędzwiami, 3 dni temu nie mogem wstać z łóżka, poruszać się anie też założyć spodni be pomocy. Dostałem leki przeciwzapalne i przeciwbólowe. Kilka miesiecy temu robilem scan który wykazał w kręgosłupie l-s zniesienie fizjologicznej lordozy oraz obecość przepuklin dotrzonowych. rosze o rade bo po 3 dniach nie odczuwa dużej poprawy

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczna jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego. Konieczne będzie rozszerzenie diagnostyki oraz modyfikacja leczenia.