Zapytaj lekarza

7 3 6 , 1 8 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Przestawienie się szczęki podczas jedzenia

witam, około 2 lata temu miałam dziwny przypadek gdy podczas jedzenia niezbyt pierogów, wiec niezbyt twardy pokarm nagle doznałam uczucia jakby przestawiła mi się szczęka. po prawej stronie czułam opór, a w praktyce ogromny ból, nie mogłam mówić i jeść.zanim dostałam się do lekarza przeszlo mi. po niedługim okresie czasu ponownie nawróciła ta sytuacja. lekarz był bezradny przepisał mi nimesil i o ile pamietam coś na zapalenie. czym mogłabyć spowodowanata sytuacja?
KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu

Jak szuka się żywych dawców do przeszczepów?

Organy do przeszczepów nie zawsze są pobierane od zmarłych dawców. Czasem konieczne są narządy od żywych osób. Jak można znaleźć takiego dawcę? Obejrzyj film i dowiedz się tego.

Czasami na skutek wrodzonych lub nabytuch predyspozycji dochodzi do zwichnięcia stawu skroniowo-żuchwowego. Sytuacja może się powtarzać. Należy wykonać USG tego stawu lub jeśli trzeba uzupełniającą tomografię komputerową lub NMR. Chirurg szczękowy powinien to obejrzeć.

0

Witam , trudno jest mi postawić diagnozę , czy choćby poradzić bez zbadania Pani! NIE ISTNIEJE DIAGNOZOWANIE,STAWIANIE ROZPOZNAŃ ANI LECZENIE PRZEZ INTERNET!!!Proponuję udać się do ortopedy i chirurga szczękowego! To Oni , po wykonaniu stosownych badań powinni postawić diagnozę i zalecić ew. leczenie!!! z.żurawski

Specjalista chirurgii onkologicznej i chirurgii ogólnej. Posiada doświadczenie w diagnozowaniu i wycinaniu zmian skórnych oraz leczeniu czerniaka. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Nowotworów Tkanek Miękkich, Kości i Czerniaka Skóry w Centrum Onkologii w Warszawie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy