Prześwitujące żyły na skórze u osoby starszej

Witam. Od jakiegoś czasu na ciele mojej babci zauważyłam prześwitujące żyły. Nie są one napuchnięte ani nic w tym stylu,tylko po prostu prześwitują przez skórę. Na rękach i na nogach. Babcia bierze lek przeciwzakrzepowy Acenocumarol więc to chyba nie zakrzepica? co jeszcze może być tego przyczyną?

Witam! Przyczyną tego, że żyły stały się wyraźnie widoczne najprawdopodobniej są zmiany w strukturze skóry związane z procesami starzenia się. Opisane przez Panią objawy nie sugerują rozwoju zakrzepicy.