Przewlekła niewydolność żylna u 57-latka

Witaj serdecznie chciałam zapytać o przewleklom niewydolność zylnom. Mój mąż jest po 2 Zatorze plucny od pewnego czasu skarży się na bóle kończyn dolnych pojawiły się także wybroczyny na spodniej stronie obu stóp do tego dochodzi silny ból i wrażliwość na dotyk. Czy może to świadczy o niewydolności czy może o neuralgii. Jakie badania należało by wykonać żeby postawic odpowiednio diagnozę. Pozdrawiam

Do postawienia prawidłowej diagnozy konieczna jest wizyta u lekarza - na początek proponuję rodzinnego. Po zebraniu wywiadu i zbadaniu Męża zaproponuje on dalsze postępowanie. Bez tego trudno się wypowiadać. Proszę nie zwlekać z wizytą.