Przewlekłe cholestatyczne zapalenie wątroby

Mam podwyższone wskaźniki ALT(60), AST(70) oraz GGTP (250). Po wykonaniu biopsji wątroby stwierdzono u mnie przewlekłe cholestatyczne zapalenie wątroby. Co to takiego? W jaki sposób takie coś leczyć?

Badania podwyższone, cholestaza. W dużej mierze jest tu komponenta autoimmunologiczna (tak myślę). Na podstawie tych kilku zdań i badań nie mogę jednoznacznie odpowiedzieć co Ci jest i jak to leczyć. Przyczyn cholestazy może być duż i od tego jest uzależnione leczenie. Proponuję wizytę u hepatologa. .