Przewlekłe zapalenie żołądka i dwunastnicy z nadżerkami

Witam,mam 19 lat, od dziecka mialam problemy z zoladkiem, co zjadlam to praktycznie codziennie wymiotowalam, w wieku okolo 16,17lat przeszlo,w tamtym roku w pazdzierniku wykryto przewlekle zapalenie zoladka i dwunastnicy, z jadzerkami, lecze sie juz ponad rok, a objawy sa coraz silniejsze,lapia mnie mocniejsze i dluzsze bole w dolku sercowym, w zoladku az paralizuje, wywiad w rodzinie na raka zoladka mam dodatni, czy sa mozliwe powiklania ? Mimo leczenia dlugotrwalwgo jest coraz gorzej.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczna jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego. Być może konieczne będzie zmodyfikowanie terapii.