Przewracanie oczami u niemowlaka

Moja 9 miesięczna córka wczoraj dziwnie się zachowywała, po zjedzeniu kaszki zaczęła przewracać oczami o otwierać jednocześnie buzię, trwało to ok.2 sekund i się powtarzało co pół minuty, na rękach była lekko lejąca, ładnie się bawiła i gaworzyła ale co jakiś czas dalej przewracała oczami i otwierała buźkę. Co to może oznaczać? Dziś zrobiła tak tylko jeden raz.
Lek. Tomasz Budlewski

Czasem tak może wygladac napad padaczkowy, konieczna jest wizyta u pediatry.