Przez jaki okres czasu utrzymuje się borelioza?

Witam wszystkich kompetentnych mam pytanie przez jaki okres czasu utrzymuje się borelioza w organizmie po zakończeniu antybiotyku (doxycyklina2m-ce, tinidazol14dni, rolicyn14dni, ) czy ta choroba jest wyleczalna? dziekuje za odpowiedz i dużo zdrowia dla wszystkich.

Antybiotyki byly odpowiednie. Aby stwierdzić czy infekcja ustapila musialbym zapytac się czy ibjawy ustapily. Malo badan nadaje sie bezposrednio do monitorowanis samej infekcji *(np poziom limfocytow CD57 w prxewleklej infekcji).