Przezroczysta ciecz po stosunku

Witam. Od pewnego czasu zauważyłam, że rano po nocnym stosunku wylewa się ze mnie przeźroczysta ciecz jak woda oraz trochę śluzu prawie bezbarwny. Cytologię mam 1 grupy i posiew ok ale zauważyłam też dziwny tak jakby męski zapach z mojej pochwy. Wydzielina jak jakiś feromon czuć zaś po umyciu jest ok. Stosuję co jakiś czas podpaskę nasączoną serwatką lub kwaśnym mlekiem letnim dla prawidłowego pH okolic intymnych a rano to myję czystą wodą. Tak się ratuję przed stanem zapalnym. Proszę o poradę?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisana przez Panią wydzielina to męskie nasienie - zdecydowanie nie powinna mieć Pani zatem powodów do niepokoju. W razie jakichkolwiek wątpliwości sugeruję konsultację ze specjalistą ginekologiem.