Przybieranie na wadze i zmiany trądzikowe po porodzie

Witam 9 mcy temu urodziłam dziecko ciaża zakończona cc w 39 tyg ze względu na choleostaze. Miesiąc po porodzie udało mi się zrzuć kilogramy ktore przubyly w ciazy ale od 4 mca po porodzie z powrotem zaczelam tyc i to w zastraszajacym tepie pojawil sie podwyzszony holesterol oraz ALT. Tarczyca w normie. Cere mam jak mastolatka ciagle pojawiaja sie nowe wypryski zdrowe odzywianie i wysilek fizyczny na niewiele sie zdaja. Gdzie mam sie udac po porade?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do endokrynologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.