Przyczyna mroczków przed oczami, zawrotów głowy i białego nalotu na języku

Mam tzw.mroczki przed oczami,zawroty głowy,biały język.Robiłem wymazać z jezyka na candida i wyszedł ujemny.Morfilogie i OB ma świetną.Co moze być przyczyną tego stanu?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

W tej sytuacji wskazany jest kontakt z lekarzem, opisywane objawy mogą sugerować odwodnienie, ale mogą też wystąpić niezależnie, w tej sytuacji wykluczyć należy przede wszystkim zaburzenia elektrolitowe, zaburzenia rytmu serca, nadciśnienie tętnicze.