Przyczyny anizokorii u kobiety

Chciałabym się dowiedzieć na ile prawdopodobne jest by dosyć spora anizokoria (w sztucznym przyciemnionym świetle) przy źrenicach poprawnie reagujących na światło (bardzo możliwe lecz niepotwierdzone jest to, że anizokoria występuje od urodzenia) przy jednoczesnym występowaniu zeza ukrytego, jednostronnych, nagłych, krótkotrwałych bólach głowy oraz depresji, świadczyło o poważniejszych problemach zdrowotnych?

Witam.proponuje wizytę u okulisty. Anizokoria wrodzona /ile mm/ nie ma związku z depresją Zez ukryty- czy ma Pani wadę wzroku i nosi okulary? Jakie są wyniki testów stereopsji i kąt zeza? Bóle głowy natomiast wymagają diagnostyki. Pozdrawiam serdecznie