Przyczyny powstawania pajączków na nogach

Witam. Mam 22l. płeć M. Na nogach mam coraz więcej "pajączków". Dokucza mi również wątroba? p. żółciowy? Lekarz powiedział, że na problemy z wątrobą jestem za młody i nic nie zrobił. Jednak mi dokucza. Jestem ciekaw czy pajączki na nogach i owa wątroba mogą mieć ze sobą coś wspólnego. Dodam, że lekarz zbadał krew na enzymy wątrobowe, ale wyszły w normie. Dziękuję za odpowiedź.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być ze sobą powiązane i wymagają wdrożenia kompleksowej diagnostyki. Proszę zatem udać się na ponowną wizytę do lekarza.