Przyczyny świądu odbytu

Witam,Bardzo proszę o poradę co może być powodem swędzenia odbytu które to pojawia się co pewien czas.Stosując Pimafucort swędzenie się wycisza a po pewnym czasie znów wraca.Jakie może zrobić badania lub do jakiego się wybrać lekarza.Trwa to już kilka lat.Bardzo dziękuję!

Piotr Pilarski

Sugeruję wizytę u chirurga. Na początek wystarczy badanie lekarskie. Najprawdopodobniej przyczyną są żylaki odbytu lub szczelina odbytu.

Pozdrawiam.