Przyczyny utajonej krwi w kale

Mam krew utajoną w kale poza tym wyniki w normie. Bolą mnie wszystkie wnętrzności, początkowo bolały jelita w dolnej części brzucha teraz pod żebrami kłuje, nerki bolą i kręgosłup. Czasy kiedy mnie kuło przy kaszlu i kichaniu w prawym dolnym boku minęły jakieś 6 lat temu.a wyniki pod kątem zapalenia wyrostka i trzustki ok. Jakie jeszcze badania zrobić i co mi jest? W poniedziałek mam onkologa ginekologa i proktologa a w czwartek mam gastroskopię i kolonoskopię.

Badania z zakresu gastroenterologii, przede wszystkim kolonoskopia, z pewnością dadzą obraz tego co dzieje się w jelitach i pozwolą na postawienie właściwej diagnozy. Bardzo dobrze,że szybko Pani trafi do specjalistów, poniewaz takich objawów nie mozna lekceważyć.