Przygotowanie do badania transrektalnego odbytu

Mam badanie Transrektalne odbytu 3D.Sprawę,komplikuje moje wypróżnianie.Mam zażyć Fortrans i Enea rano.Błą u mnie tkwi w tym:że Wrota są na okrągło otwarte.DLATEGO TEŻ, przy badaniach pozostają resztki kałowe. Co wziąć,Krem lub wysmarować to czymś tłustym,aby co nie co do tego badania pomogło.Gnębi mnie to bardzo,. Sprawa 2. Tłuste wypróżnianie i bardzo cuchnące o raz bobki a za minutę biegunki śluzowe.Biorę Controlog i ranigast a do tego Prokto.przepisał Kreon. JESTEM PO sZPITALNYCH bADANIACH.Na mostku,zauważyłam zgrubienie,wałeczkowe a w Epikryzie napisano że mam przepuklinę rozworu przełykowego. Dużo resztek jedzenie,wydalam z kałem.Poza tym przytyłam 12 kg.Jestem cukrzykiem.Cały Organizm mam rozchulany,.Czy tak dokucza mi Tarczyca.Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.